חיפוש מוצרים

אודות החברה

אודות

 

חברת "חניית אופניים" עוסקת בעיצוב ייצור ושיווק ריהוט למרחב האורבני. מוצרנו כוללים פתרונות חנייה, סככות אופניים, פרגולות מתכת וריהוט אורבני.
פס הייצור שלנו, נולד משיתוף פעולה עם חברות אירופאיות, בינן חברת velopa השוויצרית. את הסטנדרטים והמכונות השוויצריות, ייבאנו למפעלנו הממוקם באזור התעשייה החדש בצרעה. כל מוצרנו עשויים מחומרים מובחרים, המגולוונים בתנור חם בתום תהליך הייצור בכדי להתמודד עם תנאי האקלים הארץ-ישראלי לאורך שנים.
צוות הייצור בחברה, לו עשרות שנות ניסיון בייצור קונסטרוקציות ומבני פלדה מורכבים לצד צוות עיצוב צעיר ורענן, הופכים את מוצרנו לשילוב של מקצועיות וחדשנות. מוצרנו מתוכננים על מנת לנצל ולארגן בצורה מקסימלית את המרחב תוך שמירה על נוחות השימוש.
חברתנו יוסדה על ידי רוכבי אופניים למען רוכבי אופניים. אנו מאמינים בעידוד רכיבה על אופניים כחלק מאימוץ אורך חיים ירוק ובריא בסביבה הכפרית והאורבנית כאחד. אנו שואפים ליצור מרחב אורבני נאה, בו הניידות באופניים משתלבת בצורה אורגנית. אנו מייצרים מתוך שליחות, מאמינים במוצרנו ככלי להנגשת אורך חיים המכבד את הסביבה, לכלל האוכלוסיה.
הפצת חניות אופניים, תייפה את המרחב העירוני ותמנע קשירת אופניים בצורה פיראטית על גבי עמודים וגדרות אקראיים. הצללתם בסככות ייעודיות, תשמור על אופני המשתמשים מפני נזקי השמש והגשם ותמנע בלאי.
אנו מספקים מוצרים במגוון מחירים המתאימים לשוק הפרטי, למגזר העסקי ולרשויות מוניציפליות. לצד המוצרים הקיימים, אנו מציעים שירות עיצוב וייצור בהזמנה אישית. בכל דגם, אנו משקיעים מחשבה רבה ושמים דגש על קו העיצוב לצד מתן פיתרון יעיל לכל משתמש וחלל אכסון.

לפרטים נוספים ניתן  ליצור קשר, אנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

as
as1
as2
as3